O Restauracji

Styl 70

Restauracja Styl 70

Restauracja Styl 70 stanowi połączenie pysznej kuchni, niebanalnej atmosfery oraz obsługi na najwyższym poziomie. To tu, pod okiem Wojciecha Krzaka – naszego Szefa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem, tworzymy dania kuchni polskiej i lokalne, śląskie przysmaki, w których rozsmakowała się Pszczyna.

Tereny Śląska słyną nie tylko z ciekawych niemieckich, austriackich i czeskich wpływów kulinarnych, ale również z perfekcyjnego podejścia do dań z innych rejonów Polski. Śląsk, w tym Pszczyna i Tychy, to legendarne kluski z dziurką, rolady i wiele innych potraw na bazie mięsa, podrobów, ciekawe wykorzystanie ziemniaków i piwa. W menu naszej restauracji znajdziecie Państwo klasyczne potrawy w autorskiej koncepcji Szefa Kuchni – sycące zupy, interesujące przystawki, legendarne dania główne i desery, które nie tylko cieszą smakiem, ale i smakowitym wyglądem.

Tradycja

Polska kuchnia

W Restauracji Styl 70 wracamy do korzeni, gdyż kochamy polską kuchnię. Bazując na najwyższej jakości lokalnych i sezonowych produktach, udaje nam się odtworzyć smaki z dzieciństwa. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami – nasz sukces tkwi w doświadczeniu i kucharskiej wyobraźni, najlepszych polskich przepisach, oraz w wykorzystaniu najwyższej jakości składników, które przekładają się na smak naszych potraw.

Szef Kuchni

Wojciech Krzak

Event

Zorganizuj z nami swoje wesele, rodzinną uroczystość, imprezę firmową lub event

Restauracja Styl 70 to kulinarna wyprawa po smakach Polski i naszych śląskich stronach.

Zapraszamy do Hotelu Styl 70 oraz Planeta 70 SPA:

Skontaktuj się z nami:
Recepcja Hotelu i Restauracji:
Dział marketingu i rezerwacji grupowych:
Użyteczne linki: