O Restauracji

Styl 70

Restauracja Styl 70

Restauracja Styl 70 stanowi połączenie pysznej kuchni, niebanalnej atmosfery oraz obsługi na najwyższym poziomie. To tu, pod okiem Wojciecha Krzaka – naszego Szefa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem, tworzymy dania kuchni polskiej i lokalne, śląskie przysmaki, w których rozsmakowała się Pszczyna.
Tereny Śląska słyną nie tylko z ciekawych niemieckich, austriackich i czeskich wpływów kulinarnych, ale również z perfekcyjnego podejścia do dań z innych rejonów Polski. Śląsk, w tym Pszczyna i Tychy, to legendarne kluski z dziurką, rolady i wiele innych potraw na bazie mięsa, podrobów, ciekawe wykorzystanie ziemniaków i piwa. W menu naszej restauracji znajdziecie Państwo klasyczne potrawy w autorskiej koncepcji Szefa Kuchni – sycące zupy, interesujące przystawki, legendarne dania główne i desery, które nie tylko cieszą smakiem, ale i smakowitym wyglądem.
Tradycja

Polska kuchnia

W Restauracji Styl 70 wracamy do korzeni, gdyż kochamy polską kuchnię. Bazując na najwyższej jakości lokalnych i sezonowych produktach, udaje nam się odtworzyć smaki z dzieciństwa. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami – nasz sukces tkwi w doświadczeniu i kucharskiej wyobraźni, najlepszych polskich przepisach, oraz w wykorzystaniu najwyższej jakości składników, które przekładają się na smak naszych potraw.

Integracja

Zorganizuj z nami swoją uroczystość

Nasz zespół w Restauracji Styl 70 może przygotować na Państwa życzenie duże przyjęcie weselne, kameralny obiad albo uroczystą kolację na każdą okazję. Do dyspozycji gości mamy aż 4 sale. Sprostamy wymaganiom każdego Gościa.

Dokładamy wszelkich starań, by serwowane przez nas potrawy odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Szef Kuchni

Wojciech Krzak

Środa 8.00 – 20.00

Zapraszamy

Codziennie 7.00-22.00

Oprócz środy i niedzieli
Niedziela 8.00 – 20.00

Co nowego?

Aktualności

Adres

ul. Studzienicka 58,
Piasek k. Pszczyny

Odwiedź nas

Zapraszamy do odwiedzin strony Hotelu Styl 70 i Planeta 70 SPA & Wellness:

Kontakt

+48 32 449 30 00