Imprezy rodzinne

Rodzina

Rodzinne imprezy okolicznościowe

O ile dawniej imprezy rodzinne były organizowane w prywatnych domach, teraz zdecydowana większość odbywa się w restauracjach. Jest to niewątpliwa wygoda – czas trwania przyjęcia okolicznościowego to zwykle kilka godzin i znacząco przekracza przygotowania gospodarzy.
Decydując się na zorganizowanie rodzinnego przyjęcia warto brać pod uwagę taki lokal, który ma doświadczenie i możliwości, aby dopracować wszystko w najdrobniejszym szczególe. Tak właśnie jest w Restauracji Styl 70 w Piasku koło Pszczyny, gdzie potrzeby naszych Gości są zawsze na pierwszym miejscu.
Sale

Wybór sali

Rodzinne przyjęcia okolicznościowe w Restauracji Styl 70 nigdy nie są takie same.

Inaczej będzie wyglądało zorganizowanie komunii, wesela, urodzin, chrzcin czy rocznicy.

Dlatego do dyspozycji naszych Gości przeznaczamy aż

cztery różne sale restauracyjne,

o innym, różnym klimacie i przeznaczeniu.

 • Duża Sala Restauracyjna

  Pozwala na miłe spędzanie czasu przez 100 osób. Duży taras jest dodatkową atrakcją, która cieszy się uznaniem Gości, zwłaszcza w cieplejsze dni.

 • Mała Sala Restauracyjna

  Ma przygotowane miejsca siedzące dla około 40 Gości (co w połączeniu z Dużą Salą tworzy miejsce dla 140 osób). Idealna na małe przyjęcia rocznicowe lub obiady weselne w mniejszym gronie rodziny i przyjaciół.

 • Sala w Domku Myśliwskim

  Posiada miejsca dla około 50 osób. Ma niepowtarzalny klimat – w zimie przytulne ciepło od rozpalonych kominków otacza wszystkich biesiadujących, w lecie zachwyca widokiem na urokliwy staw.

 • Klub 70

  To rozrywkowy Klub z parkietem i osobnym barem dla około 40-50 osób z wieloma atrakcjami – bilard i piłkarzyki pozwolą naszym Gościom bawić się w rozluźnionej atmosferze.

Kuchnia

Tradycja i smak

Największym atutem naszej restauracji jest zaplecze gastronomiczne. Autorskie menu stworzone przez naszego Szefa Kuchni Wojciecha Krzaka i nasz utalentowany zespół podbije każde podniebienie. Przystawki, bufety, główne dania, sycące zupy, doskonałe torty i desery trafią w najbardziej wyszukane gusta naszych Gości.

Plener

Piękne otoczenie

Lokalizacja Hotelu Styl 70, gdzie mieści się nasza restauracja, pozwala na bardzo łatwy dojazd wszystkim Gościom.

Z kolei ogromne tereny zielone, którymi Hotel zarządza umożliwiają zorganizować doskonałe zabawy w plenerze oraz eleganckie garden party. Te na długo zostaną w pamięci zaproszonych członków rodziny i przyjaciół.

Kontakt

Zapytaj o ofertę i termin

Nasze wnętrza

Galeria

Adres

ul. Studzienicka 58,
Piasek k. Pszczyny

Odwiedź nas

Zapraszamy do odwiedzin strony Hotelu Styl 70 i Planeta 70 SPA & Wellness:

Kontakt

+48 32 449 30 00