Imprezy integracyjne

Integracja

Imprezy firmowe w Restauracji Styl 70

Razem z całym zespołem Restauracji Styl 70 przygotowaliśmy bogatą ofertę organizacji eventów i imprez firmowych. Od niezobowiązującego spotkania po pracy w małym gronie, po uroczyste kolacje firmowe, czy większe imprezy integracyjne dla firm – Restauracja Styl 70 jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie najbardziej prestiżowego wydarzenia.

O zaplecze cateringowe podczas imprez dba Szef Kuchni Wojciech Krzak ze swoim zespołem – jego autorskie spojrzenie na tradycyjne przepisy polskiej, a w szczególności lokalnej, śląskiej kuchni, doczekały się ogromnego uznania wśród osób szukających lokalu na eventy firmowe w Pszczynie. Nasze menu jest doceniane na imprezach zorganizowanych na miejscu w Restauracji Styl 70 i cateringów zorganizowanych podczas spotkań i bankietów w okolicy – obsługujemy imprezy firmowe Tychy, Pszczyna i inne.

Pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja to nie jedyne czynniki, które sumują się na udaną imprezę firmową. Zaplecze w postaci sal i pokoi Hotelu Styl 70 oraz ogromne tereny zielone pozwalają  przygotować zarówno wesołe plenerowe zabawy integracyjne, jak i uroczyste kolacje dla pracowników – bez względu na pogodę.

Sale

Wybór sali

Profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych przygotowane przez Hotel na potrzeby szkoleń i sympozjów doskonale uzupełnia ofertę kulinarną Restauracji Styl 70. Mogą być Państwo pewni najwyższej jakości obsługi oraz dopracowania Państwa pobytu w najdrobniejszych szczegółach – z nami Państwa impreza firmowa na pewno się uda!

Jakie imprezy plenerowe w Pszczynie zorganizowaliśmy do tej pory?
– spotkania firmowe (wigilie, urodziny firmy, festyny),
– imprezy integracyjne (team buildingowe, imprezy sportowe),
– formalne i eleganckie obiady,
– bankiety, gale, jubileusze, pokazy i targi,
– koncerty i występy artystyczne, garden party.

Dla firm zainteresowanych szkoleniami posiadamy ofertę wynajmu sali konferencyjnej dla 120 osób.

POZNAJ NASZE CZTERY SALE RESTAURACYJNE:

 • Duża Sala Restauracyjna

  Pozwala na organizację przyjęcia  do 120 osób. Duży taras jest dodatkową atrakcją, która cieszy się uznaniem Gości, zwłaszcza w cieplejsze dni.

 • Mała Sala Restauracyjna

  Ma przygotowane miejsca siedzące dla około 40 Gości (co w połączeniu z Dużą Salą tworzy miejsce dla 160 osób). Idealna na małe przyjęcia rocznicowe lub obiady weselne w mniejszym gronie rodziny i przyjaciół.

 • Klub 70

  To rozrywkowy Klub z parkietem i osobnym barem dla około 60 osób z wieloma atrakcjami – bilard i piłkarzyki pozwolą naszym Gościom bawić się w luźnej atmosferze.

 • Sala w Domku Myśliwskim

  Posiada miejsca dla około 50 osób. Ma niepowtarzalny klimat – w zimie przytulne ciepło od rozpalonych kominków otacza wszystkich biesiadujących, w lecie zachwyca widokiem na urokliwy staw.

Okolica

Lokalizacja

Ogromnym atutem Hotelu Styl 70 jest jego położenie. Doskonała lokalizacja w Piasku koło Pszczyny, bezpośrednio przy trasie DK1 stanowi ogromne ułatwienie – nasi Goście bez problemów mogą dotrzeć do nas z różnych części Polski. Jednocześnie kilka hektarów zieleni w sąsiedztwie akwenu wodnego, chroni Odwiedzających od zgiełku ruchliwej drogi, zapewniając ciszę i spokój.

Restauracja Styl 70 to kulinarna wyprawa po smakach Polski i naszych śląskich stronach.

Zapraszamy do Hotelu Styl 70 oraz Planeta 70 SPA:

Skontaktuj się z nami:
Recepcja Hotelu i Restauracji:
Dział marketingu i rezerwacji grupowych:
Użyteczne linki: