Imprezy firmowe

Integracja

Imprezy firmowe w Restauracji Styl 70

Razem z całym zespołem Restauracji Styl 70 przygotowaliśmy bogatą ofertę organizacji eventów i imprez firmowych. Od niezobowiązującego spotkania po pracy w małym gronie, po uroczyste kolacje firmowe, czy większe imprezy integracyjne dla firm – Restauracja Styl 70 jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie najbardziej prestiżowego wydarzenia.
O zaplecze cateringowe podczas imprez dba Szef Kuchni Wojciech Krzak ze swoim zespołem – jego autorskie spojrzenie na tradycyjne przepisy polskiej, a w szczególności lokalnej, śląskiej kuchni, doczekały się ogromnego uznania wśród osób szukających lokalu na eventy firmowe w Pszczynie. Nasze menu jest doceniane na imprezach zorganizowanych na miejscu w Restauracji Styl 70 i podczas cateringów zorganizowanych podczas licznych spotkań i bankietów w okolicy – obsługujemy imprezy firmowe Tychy, Pszczyna i inne.
Pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja to nie jedyne czynniki, które sumują się na udaną imprezę firmową. Zaplecze lokalowe w postaci sal i pokoi Hotelu Styl 70 oraz ogromne tereny zielone pozwalają  przygotować zarówno wesołe plenerowe zabawy integracyjne, jak i uroczyste kolacje dla pracowników – bez względu na pogodę.
Sale

Wybór sali

Profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych przygotowane przez Hotel na potrzeby szkoleń i sympozjów doskonale uzupełnia ofertę kulinarną restauracji Styl 70. Warto zaznaczyć, że hotel, w którym mieści się nasza restauracja posiada certyfikat „Miejsce przyjazne szkoleniowcom” w kategoriach: sale szkoleniowe, pokoje oraz rekreacja. Mogą być Państwo pewni najwyższej jakości obsługi oraz dopracowania Państwa pobytu w najdrobniejszych szczegółach – z nami Państwa impreza firmowa na pewno się uda!

Jakie imprezy plenerowe w Pszczynie zorganizowaliśmy do tej pory?
– Spotkania firmowe (wigilie firmowe, urodziny firmowe, festyn firmowy),
– imprezy integracyjne (zajęcia team buildingowe, warsztaty, imprezy sportowe),
– formalne i eleganckie obiady,
– garden party,
– koncerty plenerowe i wewnątrz restauracji,
– przedstawienia,

Do dyspozycji Gości organizujących imprezy firmowe mamy 4 sale.

Dla firm zainteresowanych szkoleniami posiadamy również ofertę wynajmu sali konferencyjnej dla około 100-120 osób.
 • Duża Sala Restauracyjna

  Pozwala na miłe spędzanie czasu przez 100 osób. Duży taras jest dodatkową atrakcją, która cieszy się uznaniem Gości, zwłaszcza w cieplejsze dni.

 • Mała Sala Restauracyjna

  Ma przygotowane miejsca siedzące dla około 40 Gości (co w połączeniu z Dużą Salą tworzy miejsce dla 140 osób). Idealna na małe przyjęcia rocznicowe lub obiady weselne w mniejszym gronie rodziny i przyjaciół.

 • Sala w Domku Myśliwskim

  Posiada miejsca dla około 50 osób. Ma niepowtarzalny klimat – w zimie przytulne ciepło od rozpalonych kominków otacza wszystkich biesiadujących, w lecie zachwyca widokiem na urokliwy staw.

 • Klub 70

  To rozrywkowy Klub z parkietem i osobnym barem dla około 40-50 osób z wieloma atrakcjami – bilard i piłkarzyki pozwolą naszym Gościom bawić się w rozluźnionej atmosferze.

Okolica

Wesele w plenerze

Ogromnym atutem Hotelu Styl 70 i jest położenie. Doskonała lokalizacja restauracji w Piasku koło Pszczyny, bezpośrednio przy trasie DK1 stanowi ogromne ułatwienie dla Państwa pracowników – nasi goście bez problemów mogą dotrzeć do nas z różnych części regionu. Jednocześnie kilka hektarów zieleni, którymi zarządzamy, chroni Odwiedzających od zgiełku ruchliwej drogi, zapewniając ciszę i spokój.

Kontakt

Zapytaj o ofertę i termin

Nasze wnętrza

Galeria

Adres

ul. Studzienicka 58,
Piasek k. Pszczyny

Odwiedź nas

Zapraszamy do odwiedzin strony Hotelu Styl 70 i Planeta 70 SPA & Wellness:

Kontakt

+48 32 449 30 00