recepcja@hotelstyl70.pl +48 32 449 30 00
 • Domowo, smacznie

  i  z  pomysłem

  - tak gotujemy bo kochamy polską kuchnię

  Autorskie połączenie tradycji i nowoczesności

  Fields marked with an * are required

  MAXIMA

  Restauracja Styl 70 mieści się w głównej sali Maxima, posiadającej przestronny taras do dyspozycji Gości oraz w małej sali Minima. Główna sala restauracyjna przeznaczona jest dla maksymalnie 100 osób i zaprasza codziennie miłośników wyśmienitej kuchni śląskiej, polskiej, europejskiej i światowej, a także smakoszy autorskich dań Szefa Kuchni Wojciecha Krzaka, w których nie brakuje zaskakujących połączeń i nowatorskich rozwiązań, zgodnych z obecnymi trendami kulinarnymi.
  Nasi Goście znajdą szeroki wybór pysznych dań w karcie menu opartej na produktach sezonowych. Dzięki temu wiosną i latem mogą liczyć na mnogość lekkich dań i dodatków przygotowanych ze świeżych warzyw, zaś w miesiącach jesienno-zimowych na pożywne i bardziej treściwe składniki potraw.
  Szefem Kuchni Restauracji Styl 70 jest od początku istnienia lokalu Wojciech Krzak – doświadczony kucharz, fascynat produktów regionalnych i nowoczesnych technik gotowania. Dzięki doskonałej znajomości preferencji kulinarnych naszych Gości, jego karty są odpowiedzią na ich oczekiwania i trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających.

  Sala restauracyjna Maxima jest idealnym miejscem na organizację przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych, jak również bankietów firmowych i od lat z powodzeniem jest w tym celu wykorzystywana. Menu każdego przyjęcia dostosowywane jest do oczekiwań Gości i w razie potrzeby zostaje odpowiednio modyfikowane pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają liczne referencje naszych Gości.

  Organizacja przyjęć w restauracji Minima wymaga wcześniejszej rezerwacji.

  Zobacz galerię zdjęć

  Kontakt

  32 449 30 00

  recepcja@hotelstyl70.pl

  Hotel Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

  >  HOTEL

  >  SPA

  Napisz do nas