We cook with the heart,

because we love Polish cuisine

Author's menu created by our Chef

Nie znaleziono żadnych pól.

MAXIMA

Restauracja Styl 70 mieści się w głównej sali Maxima, posiadającej przestronny taras do dyspozycji Gości oraz w małej sali Minima. Główna sala restauracyjna przeznaczona jest dla maksymalnie 100 osób i zaprasza codziennie miłośników wyśmienitej kuchni śląskiej, polskiej, europejskiej i światowej, a także smakoszy autorskich dań Szefa Kuchni Wojciecha Krzaka, w których nie brakuje zaskakujących połączeń i nowatorskich rozwiązań, zgodnych z obecnymi trendami kulinarnymi.
Nasi Goście znajdą szeroki wybór pysznych dań w karcie menu opartej na produktach sezonowych. Dzięki temu wiosną i latem mogą liczyć na mnogość lekkich dań i dodatków przygotowanych ze świeżych warzyw, zaś w miesiącach jesienno-zimowych na pożywne i bardziej treściwe składniki potraw.
Szefem Kuchni Restauracji Styl 70 jest od początku istnienia lokalu Wojciech Krzak – doświadczony kucharz, fascynat produktów regionalnych i nowoczesnych technik gotowania. Dzięki doskonałej znajomości preferencji kulinarnych naszych Gości, jego karty są odpowiedzią na ich oczekiwania i trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających.

Sala restauracyjna Maxima jest idealnym miejscem na organizację przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych, jak również bankietów firmowych i od lat z powodzeniem jest w tym celu wykorzystywana. Menu każdego przyjęcia dostosowywane jest do oczekiwań Gości i w razie potrzeby zostaje odpowiednio modyfikowane pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają liczne referencje naszych Gości.

Organizacja przyjęć w restauracji Minima wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Photo gallery

Contact

32 449 30 00

recepcja@hotelstyl70.pl

Hotel Styl 70***

ul. Studzienicka 58

43-211 Piasek k. Pszczyny

>  HOTEL

>  SPA

WRITE TO US