Dzień Matki – pokaż mamie że jest dla Ciebie najważniejsza

Dzień Matki – pokaż mamie że jest dla Ciebie najważniejsza

Dzień Matki w Restauracji Hotelu Styl 70 i Planeta 70 SPA& wellness – pokaż mamie że jest dla Ciebie najważniejsza 

Dzień matki to wyjątkowy dzień w roku, który wszyscy spędzamy z naszymi kochanymi mamami, dziękując im za to, że są i za to co robią dla nas każdego dnia. To my, dzieci, jesteśmy dla nich zawsze na pierwszym miejscu. Sprawmy, aby to one były bohaterkami tego dnia!

Obecnie czas jest jedną z najcenniejszych wartości jakimi dysponujemy. Dlatego podarowanie go mamie będzie dla niej szczególnym prezentem, który z pewnością sprawi jej ogromną przyjemność. I chociaż nasze mamy zawsze gdzieś się śpieszą, mają na głowie masę obowiązków to w tym szczególnym dniu na pewno chętnie trochę odetchną.

Restauracja Hotelu Styl 70 i Planeta 70 SPA & wellness  przygotowały specjalną ofertę dla nas i naszych mam – pomysł na spędzenie wspólnego popołudnia w przytulnej atmosferze. W propozycji znajdziemy relaks w Planeta 70 SPA&wellness dla dwóch osób – doskonały aby się wyciszyć, zregenerować siły, zapomnieć na chwilę o codzienności, zrobić coś dla siebie a jednocześnie przez cały czas mieć w pobliżu tą wyjątkową osobę.
Po takim odpoczynku, o wrażenia kulinarne zadba Szef Kuchni Restauracji Styl 70. Do wykorzystania każda mama otrzyma voucher o wartości 100zł. To czas na to aby porozmawiać, pobyć ze sobą i uczcić święto wszystkich mam!

Ze specjalnej oferty można skorzystać w terminie 22-31 maja 2017.

Szczegółowych informacji udziela Recepcja Hotelu Styl 70 i Planeta 70 SPA&wellness

Hotel Styl 70:

– telefon: 32 449 30 00,
– mail: recepcja@hotelstyl70.pl

Planeta 70 SPA&wellness                                                                                                            

– telefon: 32 449 30 12,
– mail: recepcja@spaplaneta70.pl

Serdecznie zapraszamy!

dzień matkispa + res - duży